Kiedy mogę uzyskać odszkodowanie za odwołany lot?

Jeśli Twój lot zostanie odwołany, możesz być uprawniony do odszkodowania od linii lotniczej. Jest to znane jako rekompensata za anulowanie lotu.

Kwota rekompensaty, do której możesz być uprawniony, zależy od szeregu czynników, w tym przyczyny anulowania, długości opóźnienia i polityki linii lotniczych.

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli lot zostanie anulowany z powodów kontroli linii lotniczej, masz prawo do pełnego zwrotu ceny biletu. Wiele na ten temat możesz poczytać na stronie: https://aircompensa.com/ Możesz również być uprawniony do rekompensaty za wszelkie dodatkowe wydatki poniesione w wyniku anulowania, takich jak rachunki za hotel i restaurację.

Chciałbym uzyskać odszkodowanie za odwołany lot

Jeśli lot zostanie anulowany z powodów poza kontrolą linii lotniczej, takich jak zła pogoda, możesz nadal mieć prawo do pełnego zwrotu ceny biletu. Nie będziesz jednak uprawniony do odszkodowania za dodatkowe wydatki poniesione w wyniku anulowania.

Jeśli Twój lot jest opóźniony, możesz być uprawniony do odszkodowania w zależności od długości opóźnienia i polityki linii lotniczych. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli opóźnienie jest mniej niż dwie godziny, nie jesteś uprawniony do odszkodowania. Jeśli opóźnienie wynosi od dwóch do czterech godzin, możesz być uprawniony do częściowego zwrotu ceny biletu. Jeśli opóźnienie wynosi dłużej niż cztery godziny, możesz być uprawniony do pełnego zwrotu ceny biletu lub bezpłatnego kuponu lotniczego w późniejszym terminie.

Jeśli lot zostanie anulowany lub opóźniony, powinieneś skontaktować się z linią lotniczą jak najszybciej, aby dowiedzieć się, do jakiej rekompensaty masz prawo.

Dlaczego nie mogę uzyskać odszkodowania za odwołany lot?

Po odwołaniu lotu może to być frustrujące i stresujące doświadczenie. Ale czy wiesz, że możesz mieć prawo do odszkodowania? Zgodnie z prawem UE, jeśli twój lot zostanie odwołany, masz prawo do zwrotu lub ponownego przeżycia. Otrzymana ilość rekompensaty będzie zależeć od długości lotu i podanego okresu wypowiedzenia.

Jeśli Twój lot zostanie odwołany, powinieneś najpierw skontaktować się z linią lotniczą, aby sprawdzić, czy oferują zwrot pieniędzy lub ponowne prowadzenie. Jeśli nie, możesz skontaktować się z AirCompensą, który pomoże ci zdobyć rekompensatę, do której masz prawo.

Aircompensa to firma rekompensaty od anulowania lotu. Mają zespół ekspertów, którzy mają duże doświadczenie w roszczeniu odszkodowania za anulowane loty. Ocenią twoją sprawę i doradzą najlepszym kierunku działania. Jeśli uważają, że masz silną sprawę, przyjmą twoje roszczenie i walczą o odszkodowanie, na które zasługujesz.

Lot został odwołany, a ja nie dostałem odszkodowania

Nie ma kosztów z góry i ryzyko korzystania z AirCompensa. Płacisz tylko wtedy, gdy odniesiesz sukces w zapewnieniu za Ciebie rekompensaty.

Aby rozpocząć roszczenie od AirCompensa, musisz podać im dane dotyczące lotu i dane kontaktowe. Następnie ocenią twoją sprawę i skontaktują się z tobą z decyzją.

Jeśli Aircompensa uważa, że ​​masz silną sprawę, przyjmą twoje roszczenie i będą walczyć o rekompensatę, na którą zasługujesz. Mają politykę braku wygranej bez opłat, więc płacisz tylko wtedy, gdy z powodzeniem zapewnili za Ciebie rekompensatę.

Potrzebuję odszkodowania za odwołany lot

Aircompensa ma zespół doświadczonych adwokatów, którzy mają szeroką wiedzę na temat prawa UE i procesu rekompensaty od anulowania lotu. Będą niestrudzenie, aby uzyskać odszkodowanie, do których masz prawo.

Jeśli twój lot zostanie odwołany, nie rozpaczaj. Skontaktuj się z AirCompensą już dziś i sprawdź, czy możesz mieć prawo do odszkodowania.