Czy mogę uzyskać odszkodowanie za odwołany lot?

Po odwołaniu lotu może to być poważna niedogodność. Być może będziesz musiał przegapić dzień pracy lub przegapić ważne wydarzenie. Ale czy wiesz, że możesz mieć prawo do odszkodowania za anulowany lot?

Aircompensa to firma specjalizująca się w uzyskaniu odszkodowania za anulowane loty. Mają zespół ekspertów, którzy znają tajniki branży lotniczej i mogą pomóc Ci uzyskać rekompensatę, na którą zasługujesz.

Jak mogę uzyskać odszkodowanie za odwołany lot?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie krótkiego formularza na ich stronie internetowej. To da im podstawowe informacje na temat Twojego lotu i danych kontaktowych. Następnie jeden z ich ekspertów zadzwoni do omówienia Twojej sprawy.

Zadają ci kilka pytań dotyczących twojego lotu i tego, co się stało, gdy został odwołany. Będą również poprosić o dowolną dokumentację, którą masz, taką jak przepustka pokładowa lub potwierdzenie e -maila. Po uzyskaniu wszystkich potrzebnych informacji zaczną pracować nad twoją sprawą.

Gdzie mogę uzyskać odszkodowanie za odwołany lot?

Aircompensa ma politykę bez ryzyka, co oznacza, że ​​nie musisz płacić niczego z góry. Otrzymują wynagrodzenie tylko wtedy, gdy z powodzeniem otrzymają odszkodowanie. A jeśli nie odniosą sukcesu, nic im nie jesteś winien.

Tak więc, jeśli twój lot został odwołany, nie wahaj się skontaktować z AirCompensą. Mogą być w stanie uzyskać odszkodowanie, na które zasługujesz.

Po odwołaniu lotu może to być poważna niedogodność. Być może będziesz musiał przegapić dzień pracy, przegapić ważne spotkanie lub opuścić wakacje. Jeśli Twój lot zostanie odwołany, możesz być uprawniony do odszkodowania od linii lotniczej.

Czekam na odszkodowanie za odwołany lot.

W Unii Europejskiej, jeśli twój lot zostanie odwołany, masz prawo do odszkodowania w wysokości do 600 euro, w zależności od odległości lotu i długości opóźnienia. Ilość kompensacji, do której masz prawo, zależy od długości opóźnienia i odległości lotu.

  • Jeśli Twój lot jest opóźniony, możesz również być uprawniony do odszkodowania. Ilość kompensacji, do której masz prawo, zależy od długości opóźnienia i odległości lotu.
  • Jeśli odmówiono ci wejścia na pokład z powodu nadmiernego rezerwacji, masz prawo do odszkodowania w wysokości do 600 euro.
  • Jeśli jesteś opóźniony o ponad 5 godzin, masz prawo do zwrotu ceny biletu.
  • Jeśli twój bagaż jest opóźniony, masz prawo do odszkodowania w wysokości do 1000 euro.
  • Jeśli twój bagaż zostanie utracony, masz prawo do odszkodowania w wysokości do 1500 euro.

Zgłosiłem się po odszkodowanie za odwołany lot

Aby złożyć wniosek o odszkodowanie, musisz skontaktować się z linią lotniczą i przedstawić im potwierdzenie rezerwacji, przepustkę pokładową i każdą inną istotną dokumentację. Będziesz musiał również przekazać im dane kontaktowe, aby mogli się z tobą skontaktować, jeśli mają jakieś pytania dotyczące twojego roszczenia.

Linia lotnicza ma 14 dni na odpowiedź na twoje roszczenie. Jeśli nie odpowiedzą w ciągu 14 dni, możesz złożyć skargę do europejskiego centrum konsumenckiego.

Jeśli nie jesteś zadowolony z odpowiedzi linii lotniczej, możesz złożyć skargę do europejskiego centrum konsumenckiego.