Zeolit w suplementach diety Vita Pure

Zeolity ze względu na swoje właściwości, mogą być stosowane przez cały rok. Zalecana dawka zeolitu w suplementach to 1 łyżeczka zeolitu na szklankę wody, pijemy 2 razy dziennie. Wiosną i latem zeolit wspomaga oczyszczanie i regulację przemiany materii.

Oczyszczanie z Vita Pure

W okresie jesienno-zimowym zeolity zapobiegają złapaniu przeziębienia. Zeolity wsuwamy w nos w postaci kropli, dodajemy do herbaty lub mieszamy z jedzeniem. Zeolity można stosować przez cały rok, gdyż wspomagają oczyszczanie wątroby i detoks organizmu. Zeolity są używane jako dodatek do kosmetyków, gdyż oczyszczają i ograniczają wytwarzania sebum, łagodzą trądzik i wspomagają gojenie się ran. Zeolity są bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Zeolity vita pure wspomagają leczenie anemii i wycieńczenia organizmu. Zeolity w suplementach wspomagają leczenie chorób wątroby, stosuje się je w leczeniu wrzodów żołądka i dwunastnicy, a także w leczeniu chorób nerek.

Wspomaganie leczenia z Vita Pure

Zeolity w suplementach wspomagają leczenie przeziębień i grypy. Zeolity w suplementach pozwalają pozbyć się bólu stawów i kręgosłupa. Zeolity w suplementach wspomagają leczenie zaburzeń trawienia i wypróżnień, łagodzą wzdęcia i ból brzucha. Zeolity w suplementach wspomagają leczenie problemów z układem krążenia. Zeolity w suplementach pomagają leczyć problemy z układem nerwowym. Zeolity w suplementach wspomagają leczenie problemów z układem pokarmowym. Zeolit można kupić w postaci suplementów diety, a także w postaci prażonego proszku. Suplementy zeolitowe są dostępne w formie kapsułek, tabletek i proszków. Zawartość kapsułki wynosi średnio 200 mg, a tabletki – 100 mg. Suplementy zeolitowo-alginatowe mają formułę, która zapewnia większą stabilność, dlatego też występują w formie kapsułek zawierających średnio 400 mg zeolitu.

Zastosowanie składników Vita Pure

Zeolit jest obecnie używany w produkcji szerokiego wachlarza suplementów diety i leków. Są dostępne w formie tabletek, kapsułek i proszku. Ostatnio zauważono, że zeolit jest stosowany w produkcji żywności i napojów, a także wszelkiego rodzaju kosmetyków. Zeolit na ogół jest bezpieczny, ale może powodować pewne skutki uboczne, w tym:

  • Wymioty i nudności
  • Biegunka
  • Wysypka skórna
  • Zawroty głowy
  • Ból brzucha
  • Oddawanie moczu częściej
  • Obrzęk
  • Ciśnienie krwi może spaść

Zeolit może także wchłaniać wapń, witaminy B, magnez i inne składniki odżywcze. Dlatego nie należy stosować go bez konsultacji z lekarzem.